Co zrobić z awarią samochodu za granicą?

Laweta Niemcy

Laweta Hamburg

Problemem, który spędza sen z powiek wielu osobom podróżującym poza granice naszego kraju własnym samochodem, jest widmo awarii samochodu. Powszechnie wiadomo, że koszty usunięcia usterki samochodu za granicą mogą zrujnować budżet domowy.
W przypadku, gdy taki czarny scenariusz ziści się za granicą, należy rozważyć dostępne opcje. W chwili obecnej można skorzystać z usługi oferowanej przez coraz więcej polskich firm, jaką jest transport do Polski i naprawa samochodu już w polskim warsztacie. W przypadku mniejszych awarii, firmy te świadczą pomoc na miejscu, natomiast w przypadku poważniejszej usterki, laweta hamburg przewozi samochód do warsztatu i tam dokonuje jego naprawy. Takie rozwiązanie, choć wydaje się dostarczać dodatkowych kosztów w postaci transportu samochodu, może okazać się dużo korzystniejsze ze względu na koszty robocizny u naszych zachodnich sąsiadów.
Dlatego każda osoba planująca podróż za granicę, powinna w swoim telefonie posiadać telefon do firmy świadczącej takie usługi, aby w przypadku awarii móc sprawdzić czy przypadkiem ściągnięcie samochodu do Polski nie będzie finansowo korzystniejszym rozwiązaniem.

W razie problemów na drodze skorzystaj z usług laweta Hamburg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.